| Merknaam: | Cholly |
| Modelnummer: | SBY-2300X10S |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
De vouwdiameter, warp-verdeling en oppervlakteconditie van buisvormige geweven stof worden beïnvloed door warp-toevoer en spanningsbalans. Ongelijke warp-levering kan leiden tot losse garens, dimensionale variatie of productiestops.
Deze Automatische Warp-Afwikkelmachine voor Cirkelvormige Weefgetouwen maakt gebruik van een automatische warp-toevoerstructuur met spanningsaanpassing aan beide zijden. Het is bedoeld voor continu weven van PP, PE en andere synthetische bandgarens tot industriële buisvormige stof.
“Consistente buisvormige stof” betekent dat de machine controleerbare warp-toevoer- en spanningsaanpassingscondities biedt. Het betekent niet dat elke stofspecificatie automatisch wordt geproduceerd zonder instelling of inspectie.
Warp-banden bewegen van de klossen door de geleidings-, toevoer-, spanningscontrole- en schachtcomponenten voordat ze het cirkelvormige weefgebied binnengaan.
Operators moeten controleren:
De vermelde maximale warp-capaciteit is 2592 eindes. De werkelijke hoeveelheid is afhankelijk van de vereiste vouwdiameter, bandbreedte en stofconstructie.
| Productieconditie | Mogelijk resultaat | Aanpassingsrichting |
|---|---|---|
| Ongelijke spanning aan beide zijden | Ongelijke buisvormige stof | Warp-spanning opnieuw balanceren |
| Onregelmatige warp-verdeling | Lokale veranderingen in stofconstructie | Klossen en geleidingsposities aanpassen |
| Ongecoördineerde afwikkeling en wikkeling | Dimensionale of oppervlaktevariatie | Toevoer, weven en wikkelen coördineren |
| Overmatige banddichtheidsafwijking | Veranderingen in stofgewicht en structuur | Bandgaren-specificaties inspecteren |
| Veranderende inslagdichtheid | Verschillende stofconstructie per lengte-eenheid | Aanpassen binnen 10–16 inslagen/inch |
| Losse of gebroken warp | Weeffouten | Stoppen, inspecteren en opnieuw inrijgen |
| Onjuiste positie van de maatring | Ongeschikte buisvormige afmetingen | De maatring opnieuw afstellen |
Automatische warp-afwikkeling regelt de garen-toevoerfase. Buisvormige afmetingen zijn ook afhankelijk van de maatring, inslagdichtheid, bandkwaliteit en wikkeldruk.
De Cirkelvormige Weefgetouw Machine weeft PP of PE bandgaren tot buisvormige basisstof voor industriële verpakkingen, waaronder mestzakken, graanzakken, cementzakken en andere droge-materiaalverpakkingen. De geweven stof kan worden gecoat, bedrukt, gesneden en genaaid volgens het ontwerp van de afgewerkte zak. Sterkte, vochtbestendigheid, poederbeheersing en elektrostatische prestaties moeten worden bevestigd door middel van de grondstof, coating, voering, naadconstructie en testen van de afgewerkte zak.
| Specificatie | Machineconfiguratie |
|---|---|
| Model | SBY-2300X10S |
| Warp-toevoer | Automatische warp-afwikkeling |
| Spanningsaanpassing | Aanpasbaar aan beide zijden |
| Maximale warp-hoeveelheid | 2592 eindes |
| Toepasbaar materiaal | PP, PE en synthetisch bandgaren |
| Vouwdiameter | 1900–2300 mm |
| Inslagdichtheid | 10–16 inslagen/inch |
| Bedrijfssnelheid | 0–68 rpm |
| Snelheidsregeling | Frequentiegestuurd |
| Maximale output | Tot 87 m/u |
| Hoofd motorvermogen | 7,5 kW |
| Stofvorm | Industriële buisvormige geweven stof |
| Warp-monitoring | Stop bij gebroken of losse warp |
| Inslag-monitoring | Stop bij gebroken of uitgeputte inslag |
Warp-groepen moeten gelijkmatig worden verdeeld over de klos- en garengidsen om lokaal los of te dicht garen te voorkomen.
Controleer de warp-spanning aan beide zijden. Proefstof moet na aanpassing worden geïnspecteerd.
De maatring moet overeenkomen met de beoogde vouwdiameter en concentrisch blijven met het spoortraject.
Overmatige of onvoldoende wikkeldruk kan de stofopname beïnvloeden. Afwikkeling, weven en wikkelen moeten samenwerken.
Na het veranderen van de vouwdiameter, bandgaren of inslagdichtheid, produceer proefstof en inspecteer de afmetingen en constructie voordat u met continue productie begint.
Deze meetbare inspectiepunten zijn nuttiger dan een ongefundeerde algemene claim van “perfecte stofconsistentie.”
Niet helemaal. Warp-levering is automatisch, maar de initiële spanning en links-rechts balans vereisen nog steeds aanpassing volgens de stofspecificatie.
Nee. De vereiste hoeveelheid is afhankelijk van de vouwdiameter, bandbreedte, stofdichtheid en productontwerp.
Verschillende banden kunnen een verschillende lineaire dichtheid, breedte en rek hebben. De vorige spannings- en snelheidsinstellingen zijn mogelijk niet meer geschikt.
Nee. De sterkte van de afgewerkte zak is ook afhankelijk van het polymeer, de coating, het snijden, het naaien en het testen van het eindproduct.