| Merknaam: | Cholly |
| Modelnummer: | SBY-2300X10S |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
Voor fabrikanten van graanzakken omvat de keuze van een circulair weefgetouw meer dan alleen de stofbreedte. Kopers moeten bepalen hoeveel meter bruikbare buisvormige stof per ploeg kan worden geproduceerd en of de output overeenkomt met de capaciteit van de downstream druk-, snij- en naaimachines.
Deze Circulaire Weefgetouw Machine heeft een gedocumenteerde maximale output van tot 87 m/u en een frequentiegestuurd werkingsbereik van 0-68 omw/min. Het is bedoeld voor het continu weven van PP of PE buisvormige stof die wordt gebruikt in graanopslagzakken.
De waarde van 87 m/u is een maximale output, geen vaste productiesnelheid voor elke stofspecificatie.
Een fabrikant kan de stofvraag schatten met behulp van:
text{Theoretische stof per ploeg} = text{Werkelijke gemiddelde output}timestext{Effectieve werktijd} text{Theoretisch aantal zakken} = frac{text{Bruikbare stoflengte}}{text{Snijlengte per zak}}
De berekening moet tijd aftrekken voor garenvervanging, machineafstelling, onderbrekingen door garenbreuk, stofverbindingen, inspectie en onderhoud. De snijlengte moet ook naai- en sluitingsmarges bevatten.
Om deze reden levert het vermenigvuldigen van 87 m/u met het totale aantal ploeguren geen gegarandeerd aantal afgewerkte zakken op.
| Productieconditie | Invloed op output |
|---|---|
| Inslagdichtheid instelling | Hogere dichtheid vereist meer inslaginvoeging per meter |
| Stofspecificatie | Verschillende breedtes en structuren vereisen verschillende instellingen |
| Kwaliteit PP of PE band | Variatie kan garenbreuken en afstellingen verhogen |
| Kettingspanning | Ongelijke spanning kan continu weven onderbreken |
| Schietspoel conditie | Slijtage of onvoldoende smering kan onderbrekingen veroorzaken |
| Frequentie van garenvervanging | Capaciteit van inslagpakket beïnvloedt continu draaitijd |
| Werkplaatsomgeving | Handleiding specificeert ≥15°C en ≥60% RV |
| Downstream capaciteit | Druk- en converteersnelheden beïnvloeden de totale lijnoutput |
Het weefgetouw ondersteunt 10-16 inslagen/inch inslagdichtheid. De output moet worden getest onder de vereiste graanzakstofspecificatie van de koper in plaats van alleen bij maximale machinesnelheid.
De machine weeft PP, PE of ander synthetisch bandgaren tot continue buisvormige stof voor de daaropvolgende productie van rijst-, tarwe-, maïs- en andere droge graanopslagzakken. Na het weven moet de stof door druk-, snij-, naai- en inspectieprocessen gaan. Waar naleving van voedselcontact, vochtbescherming, ventilatie of langdurige opslag vereist is, moeten de grondstofkwaliteit, coating, voering en tests van de afgewerkte zak afzonderlijk worden gespecificeerd. Deze eigenschappen kunnen niet alleen worden vastgesteld door de circulaire weefgetouwparameters.
| Specificatie | Machineconfiguratie |
|---|---|
| Model | SBY-2300X10S |
| Machinetype | Plastic Circulair Weefgetouw |
| Maximale output | Tot 87 m/u |
| Bedrijfssnelheid | 0-68 omw/min |
| Snelheidsregeling | Frequentieconversie |
| Inslagdichtheid | 10-16 inslagen/inch |
| Vouwdiameter | 1900-2300 mm |
| Maximale kettingkwantiteit | 2592 draden |
| Maximale inslagpakketdiameter | Ø105 mm |
| Toepasbaar materiaal | PP, PE en synthetisch bandgaren |
| Hoofd motorvermogen | 7,5 kW |
| Machineafmetingen | 15,7 × 3,7 × 4,4 m |
| Totaal gewicht | Ongeveer 10 t |
| Kettingregeling | Automatische kettingafwikkeling |
| Garenbewaking | Stop bij gebroken/losse ketting of gebroken/uitgeputte inslag |
De technische overeenkomst moet definiëren:
Acceptatie moet gericht zijn op bruikbare output onder de overeengekomen specificatie van de graanzakstof, in plaats van de maximale mechanische snelheid tijdens een onbelaste test.
Nee. Het is de gedocumenteerde maximale output. De gemiddelde productie moet rekening houden met afstellingen, garenvervanging, onderbrekingen en inspectie.
Nee. Het produceert buisvormige geweven stof. Drukken, snijden, naaien en inspectie van het eindproduct vereisen downstream apparatuur.
Het kan de vereiste stof weven, maar de naleving van voedselcontact is afhankelijk van de hars, de productieomgeving en de tests van de afgewerkte zak.
Een garen gerelateerde stop veroorzaakt een tijdelijke onderbreking, maar het voorkomt continu weven onder abnormale garenomstandigheden. De algehele efficiëntie is afhankelijk van de reactie op storingen en de hersteltijd.