Goede prijs Online

details van de producten

Created with Pixso. Huis Created with Pixso. Producten Created with Pixso.
Tarpaulinplaat
Created with Pixso. Dubbelgelamineerd 150 gm geweven traplijnplaat voor de dekking van bouwmaterialen

Dubbelgelamineerd 150 gm geweven traplijnplaat voor de dekking van bouwmaterialen

Merknaam: Cholly
MOQ: 100 STUKS
Prijs: $20-25
Levertijd: 30 dagen
Betalingsvoorwaarden: T/T
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
naam:
150 gsm geweven zeildoek
Materiaal:
PE/PP geweven stof
Gewicht van de stof:
150G/M²
Oppervlak:
Waterdicht gelamineerd oppervlak
Randstructuur:
Versterkte/gezoomde rand
Maat:
Aanpasbaar.
Kleur:
Blauw, groen, zilver, transparant, aangepaste kleuren beschikbaar
Gebruik:
Bouwmateriaalafdekking
Levering vermogen:
100000 stuks
Markeren:

Doppelgelamineerde tralies

,

150 g tarpaulinplaat

,

150 gm waterdicht lakenplaat

Productomschrijving

Dubbelgelamineerd 150 gm geweven traplijnplaat met scheurbestendige stof voor de dekking van bouwmateriaal

Ontworpen voor de bescherming van bouwmaterialen

Bouwmaterialen zoals hout, staal, cementzakken, isolatieplaten en panelen worden vaak tijdelijk in open ruimtes opgeslagen.

Naast de blootstelling aan regen kan herhaaldelijk hanteren, stapelen en bedekken wrijving en trekstress op het preens veroorzaken.

Dit 150 gm lange weefselplatenplaat maakt gebruik van een geweven basisstof met dubbelzijdige laminatie, waardoor het geschikt is voor tijdelijke bekleding van bouwmaterialen,opslag op de werkplek en algemene bescherming van bouwmaterialen.

Dubbele lamineering voor een schoner en stabieler oppervlaktebescherming

In vergelijking met lichte eenzijdige gelamineerde bedekkingen biedt dubbelzijdige laminatie een completer beschermend oppervlak aan beide zijden van het plaatje.

Op bouwterreinen kunnen ze in contact komen met stof, modder, vochtige grond en ruwe materialen.

De gelamineerde oppervlakken verminderen de waterpenetratie en maken het lak na gebruik gemakkelijker schoon te maken.

Hierdoor is het zeil geschikt voor herhaalde installatie, verwijdering en hergebruik tijdens bouwprojecten.

Geweven stof helpt tranenbestandheid te verbeteren

Bouwmaterialen hebben vaak harde randen, hoeken of onregelmatige vormen.

Zeer dunne bekleding kan beschadigd raken wanneer deze om deze materialen wordt gesleept, gespannen of gebonden.

De weefselstructuur biedt ondersteuning in beide richtingen en helpt bij het verminderen van plaatselijke scheuringen tijdens normale bekleding en bevestiging.

Voor hout, metaalplaten, steigeronderdelen en andere onregelmatige materialen kunnen weefselgewicht en versterking worden gekozen op basis van de werkelijke arbeidsomstandigheden.

Praktisch gewicht van 150 gm voor dagelijks gebruik op de werkvloer

De specificatie van 150 gram biedt een praktisch evenwicht tussen hanteergemak en basisduurzaamheid.

In vergelijking met zwaarere industriële lonken is het gemakkelijker voor werknemers om ze uit te breiden, te verplaatsen, te vouwen en op te slaan.

Tegelijkertijd is het geschikter voor herhaald gebruik dan zeer lichte tijdelijke deksels.

Dit maakt het praktisch voor korte regenbescherming, opslag op de bouwplaats en dagelijkse dekking van bouwmateriaal.

Belangrijkste technische specificaties

Parameter Specificatie
Productnaam Doppelgelamineerde weefsel van tralies
Materiaal PE / PP geweven weefsel
Gewicht van de stof 150 g/m2
Oppervlakstructuur Doppelzijdig gelamineerd
Waterdichte prestaties Waterdicht / waterbestendig
Rande afwerking Geklemde / versterkte rand
Oogjes Metalen oogleden
Afstand tussen de ogen Aanpasbaar
Breedte Aanpasbaar
Lange Aanpasbaar
Kleur Blauw / Groen / Wit / Zilver / Op maat
UV-behandeling Facultatief
Drukwerk Logo / tekst afdrukken beschikbaar
Verpakking Balen / rollen / op maat gemaakte verpakkingen
Hoofdtoepassing Bescherming van bouwmaterialen / opslag op de bouwplaats / bescherming van bouwmaterialen

Gemeenschappelijke toepassingen in de bouw

Dit 150 gm dubbel gelamineerde tralies kan worden gebruikt voor:

  • Hout- en triplexbekleding
  • Bescherming van staal en platen
  • Cementzak voor regenbescherming
  • Isolatiemateriaal
  • Bescherming van buizen en bouwtoebehoren
  • Tijdelijke opslag op de werkplek
  • Verpakkingen voor bouwmachines en gereedschap

Voor materialen met scherpe hoeken of ruwe oppervlakken kunnen ook versterkte randen of een zwaarder stofgewicht worden gekozen.

Wat kopers moeten controleren voordat ze bestellen

Bij de keuze van een zeilplank voor bouwgebruik moeten kopers rekening houden met het soort materiaal dat wordt gedekt, de verwachte bedekkingstijd, de frequentie van de behandeling en de lokale weersomstandigheden.

Voor korte termijn regen- en stofbescherming is 150 gram geschikt voor veel standaardtoepassingen.

Voor langere blootstelling aan buiten of frequent slepen, kan een zwaarder weefselgewicht, UV-behandeling en versterkte randen geschikter zijn.

De grootte, kleur, ooglet-spacing, laminaatstructuur en drukwerk kunnen allemaal worden aangepast aan de eisen van het project.